Bitenler #62#

10:30

Bu ay az biten olmuş, bazı aylar böyle hiçbir şey bitmiyor, bazı aylar da hepsi birden bitiyor 😃

Her bitenlerden önce belirttiğim gibi, maskara, krem gibi malzemeleri birden fazla açmıyorum. Dönüşümlü kullandığım tek grup renkli makyaj kısmı. Bu sayede ürün bitirmek daha kolay oluyor.1) Golden Rose Black Diamond : Ben tırnaklarımı güçlendirdiğini düşünmüyorum. Ama tırnaklarımın soyulma sebebini bulamadığım için kötü bir ürün de diyemiyorum.

2, 3, 4, 5, 6, 7) Ojeler: 6 numara dışındakilerin hiç biri üretilmiyor artık. Kardeşim istediği için hepsini ona veriyorum. 6 numarayı çok sevdiğim için iki tane almışım, fazla olanı kardeşime verdim.


8) Urban Care Shake'n Repair: Denebunu kutusundan çıkmıştı. Daha önce pembe olanın tam boyunu da kullanmıştım. Çok güzel kokuyor ve kokusu uzun süre kalıyor saçımda. Ama onun dışında bir etkisi varmış gibi gelmiyor. Saç köpükleri daha güzel.

9)Synergen Sivilce Jeli: Rossmann'dan almıştım. Sivilceyi hemen geçiren mucizevi bir ürün değil. Sudokrem daha etkili.

10)BBW Pure Paradise Duş Jeli: Güzeldi kokusu. Çok çeşit var hangi birini seçeceğimi bilemiyorum. Baştan bir eleme yapmam gerekecek 😍😍

11) Oriflame Güllü Yüz Kremi: Nem veriyordu ama benim çok kuru cildimde yetersiz kaldı. Gül kokusunu da sevmem zaten ürünlerde.

12) Colgate Optic White: Severek kullanıyoruz, yenisini açtık.

13)Essence Kaş Maskarası: Beyaz tenli olmama rağmen kaşlarım koyu, açık kaldı.

14)Purederm Maske: Eğlenceli ama işlevsiz. Bir daha almam.

Bu ay da böyleydi. Gelecek ay görüşmek üzere :)


  • Share:

You Might Also Like

0 yorum