Bitenler #60#

10:30

Eylülün ortasına gelmemize rağmen üşengeçliğimden anca sıyrılıp da bitenleri yazabildim. Sürekli içerik üreten insanlara gıptayla bakar oldum. Siz benim gibi üşenmeyin :D




Başlamadan önce renkli kozmetik dışındaki ürünlerde aynı anda birden fazla ürün kullanmamaya çalıştığımı hatırlatmak isterim. Elimde benzeri varsa artık almamaya da çalışıyorum ki ürünler bozulmasın. Renkli kozmetikte de aynı anda birden fazla maskara açmıyorum ki kurumasın. Fondöten BB krem gibi ürünleri de bir kapatıcı bir günlük olarak ayırıp kalanını kaldırdım. Hem cildimdeki etkilerini beğenip beğenmediğimi daha net anlayabiliyorum hem de ürünleri kullanıp bitirmenin keyfini yaşıyorum.


1) Pantene Nem Terapisi Şampuan: Ben severek kullandım. Çok bir nem vermesini beklemiyordum zaten ama kurutmasın saçımı, güzel temizlesin, kepek yapmasın istiyorum. Saçı asıl yumuşatanın saç kremi ve maske olduğunu düşünüyorum. Şimdi kardeşim Schwarzkopf'un deniz ürünlü bir şampuanını aldı, onu kullanıyoruz.

2) Pantene Nem Terapisi Saç Kremi: İşte vazgeçemeyeceğim tekrar tekrar alacağım saç kremi. Saçımı yumuşacık yapıyor çok seviyorum. Uzun bir süre alternatif bil deneyeceğimi sanmıyorum.

3) Aussie 3 Minute Miracle Maske: Ne yaptığını çok anlayamadığım bir maske oldu. Watsonslarda hala var mı bilmiyorum ama tekrar almam.


4) Alterra Tırnak Eti Kremi: Sıktığımda gelmemesine rağmen içi ürün doluydu kestiğimde. Düzenli tırnak etlerinizi itiyorsanız kullanışlı ama ayda bir falan kullanacaksanız yetersiz bence. Tekrar almam muhtemelen.

5) Urban Care Şampuan: Kardeşime denebunu kutusundan çıkmıştı sevmeyince kalmış öyle ben kullanıp bitirdim. Bundan daha kötü bir şampuan denemedim sanırım üzerine başka şampuan kullandım temizlesin diye.

6) Oriflame Makyaj Paleti: Oriflame danışmanlığı yaptığım ilk zamanlar almıştım . Rahat 10 yılı var. Atmayı düşünüyordum ama kıyamıyordum, derken elimden düştü. Alt kısmında ruj paleti ve iki allık, üstteki tarafta da 20 far paleti olan kullanışlı bir paletti. Yalnız allıklar ve rujlar aynı katta olunca allıklar tozutup rujları kuruttu.

7) Colgate Max White Diş Macunu: Baş tarafında donup kaldı macunu.Benzer bir sürü macun kullandım ama hiç biri bunun gibi değildi. Tekrar alacağımı sanmıyorum. Beyazlığa gözle görülür bir etkisi de yoktu.


8)Loreal Magic Blur Tester: Sırf etkisini görmek için yüzümün bir tarafına bunu diğer tarafına aynı silikon yapıda başka bir baz sürdüm. Daha güzel kapatıyor gözenekleri ama topçuklanma yaptı bir süre sonra.  O yüzden tam boyunu almam.

9) Cyrene Güneş Koruyucu: Güzel korudu fakat daha mat yapıda ürünleri seviyorum yüzde. Çok yağlı değildi vücutta kullanmak için alabilirim.

10) J&J Acuve Lens: Gözümde hissetmediğim, tekrar tekrar aldığım tek lens. Geçen sene evde gözlük kullanamadım 365 gün gözümde bu lensler vardı ve rahatsız etmedi.

11) Clean & Bright Oxygen Bubble Mask: Eğlenceli maskelerden biri. Ama çok etkisini görmedim tekrar almam.

12) Benri Pamuk: Kardeşim almıştı sanırım. Bu ya da Bim'in pamuğu fark etmiyor açıkçası. Bim daha ucuz o yüzden ben alacaksam Bim alıyorum.

13) Tırnak İtme Çubuğu: Plastik ucu artık istediğim etkiyi vermemeye başlamıştı. Portakal çubuğu alınca attım kendisini.

14) Solingen Cımbız: Kardeşimde harika ötesi bir cımbız var.  O da Solingen. Onun gibi olur demiştim ama çok kullanışsız. Oriflame'dan aldığım çok daha iyi çıktı. Gereksiz yere durmasın dedim.

15) Johnson's Baby Islak Mendil: Kokusunu çok seviyorum. Daha güzel kokanı bulana dek bununla devam.

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum