Bitenler #59#

18:45

Herkese merhabalar :) Temmuz ayında bitirdiklerimi yazayım dedim sonunda :D
Yaz gelmesi dolayısıyla çok bir şey yapmak istemiyor canım. Krem desem bu sıcakta akıp gidiyor yüzümden en hafifi dahi. O yüzden yazın çok daha az ürün bitirebiliyorum. Bitsin diye de bol kepçe kullanmıyorum artık. O yüzden bir kullanımlık bile kalsa sonraki aya kalabiliyor.


1)Dalin: Banyoda kullanıyoruz. O sırada hangisi daha uygunsa da onu alıyoruz tabii. Belirli bir tercihimiz yok.

2)Oriflame Discover Duş Jeli: Oriflame her iki siparişimden birinin yanına duş jeli koyduğu için hemen her çeşidinden var. İstanbul'a gitmeden elimdekileri azaltmaya çalışıyorum elimdekileri mümkün olduğunca. Güzel kokuyordu ama tekrar alacağımı sanmıyorum.

3) Bioderma Hydrabio Misel Su: Biodermaların içerisinde en sevdiğim misel su. Kırmızı kapaklıyı da, yeşil kapaklıyı da denedim. Cildi temizlerken nemlendiriyor. Tekrar alırım dolar kuru yüzünden fiyatları aşırı yükselmezse.4)Garnier Olia: Tek başına kalmış garibim. Bulamadım da boyadan bir daha. Piyasadan kalkmış sanırım.

5)Palette Saç Boyası: Saçımı kendi rengine yakın bir renge boyayayım dedim. Olia ile iki palette'i karıştırdım. Üç paket anca yetiyor saçlarıma. Daha uzunsa, üç paket de yetmiyor. Olia güneşte parlaklık sağladı, palette de koyu renk yaptı. Ama baya siyaha yakın bir koyu renk oldu beklemiyordum bu kadarını. Hiç bu kadar koyu kullanmadığım için de olabilir. Tekrar saçımı boyar mıyım emin değilim. En azından rengi tutturması için kuaföre gidebilirim artık. Yine de paletteler ucuz rahat rahat üç-dört paket alabilirim


Oriflame Love Potion  Parfüm: Bu parfümü iki sene önce aldığımda kullanmak için bir ilişkim olsun demiştim. Nişanlımla ilk buluşmaya giderken de bu parfümü kullanıp gitmiştim. Artık ne kadar güçlüyse nişanlandık 😆 Şaka bir yana parfüm güzel parfüm, içimin yağları eriyor sürdüğümde. Az az kullanmama rağmen  bir yılda bitti. Şu an en az Love Potion kadar sevdiğim Black Opium var elimde ama onu bu kurlarla bir daha alamam :/ Love Potion'a devam  o yüzden.

7) Colgate Optic White Diş Macunu: Severek kullanıyoruz. Tekrar alırım.

8)Sendodyne Diş Macunu: Tam Koruma'yı o kadar çok sevmedim. Colgate Optic White tercih ederim.


9) Neutrogena Hydro Boost Yüz Maskesi: Tanıtım ürünüydü. Sevdim ama bir aylık nem vaadi doğru değil maalesef, bir haftada geçiyor etkisi. İndirimdeyken alabilirim.

10)Foot Spa: Gratisten almıştım sanırım. Bir de bunun jel ayak banyosu vardı ona bitmiştim. Tekrar bulursam alırım banyodan .Ama bu ayak jeliydi. Nişanlıma uyguladık ağrısını, sızısını alır serinletir azıcık diye ama hiçbir şey olmadı. Serinletme hissi bile yoktu. Bu jeli tekrar almam o yüzden.

11) Oriflame Kağıt Törpü: Bu kağıt törpüleri pedikürde kullanıyorum ben, küçük ve atılabilir olduğu için kullanışlı buluyorum. Biraz daha sert olsalar tadından yenmez.

12) Rossmann Genital Bölge İçin Tıraş Bıçağı: Üçlü sette satılıyorlar. Bayağı uzun süre kullandım. Yakınımda  Rossmann olmadığı için benzer bir ürünü Watsons'tan aldım.

13) Oriflame Kuru Ciltler İçin Yüz Kremi: Çok nemlendirme etkisi yoktu, bitsin diye kullanıp bitirdik.Bir daha almam.

14)La Roche Posay Anthelios Güneş Kremi: Samsun'a gittiğimde aldım testerını yanıma. Ama yüz için olan versiyonunun tam boyunu severek kullanıyorum.

Siz neler bitirdiniz temmuz ayında :)

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum