Bitenler #55#

10:30

Koca bir mart ayını daha gerimizde bıraktık :) Bahar geldi sonunda.
Bakalım bu ay neler bitirmişim.


1) Neutrogena Visibly Clear Yüz Temizleme Jeli: Tanıtım ürünüydü :) Beğendim cildimi kurutmadan güzel temizledi. Narenciye kokusunu da severim ben o yüzden güzelce kullanıp bitirdim. Başta gerip sonradan nemlendiren garip bir yapısı vardı. Kullandığım sürede pek sivilce sorunum olmadığı için sivilcelere etkisini söyleyemeyeceğim. Ama bitirdikten sonra çenemde iki üç tane sivilce çıktı belki de onların çıkmasını engellemiş olabilir.

2) Neutrogena Visibly Clear Tonik: Yüz temizleme jeliyle beraber geldi. Ben de beraber kullandım. Toniklerin cildime pek etkisi olup olmadığını anlayabilmiş değilim. Kendi açımdan hep gereksiz bir adım gibi gelmiştir. Bu toniği kullandıktan sonra biraza yapış yapış bir his bırakıyordu ondan hoşlanmadım. Sivilcelerime etkisi olup olmadığını da pek anlayamamıştım. Ta ki çenemde kocaman iki tane çıkana kadar. Günlük tonik olarak çok etkisini görmemiş olsam da pamukla üzerine bastırıp beş dakika kadar beklettiğimde sivilcelerimi küçültüverdi. Tekrar alırım büyük ihtimalle.

3) Johnson's Baby Bebek Şampuanı: Göz makyajını yağlar ile temizlediğim için sonrasında bebek şampuanı ile temizliyorum ki cildimde buton yapmasın. Herhangi bir bebek şampuanı alıyorum özel bir tercihim yok.

4) Bath And Body Works Lotus Duş Jeli: Güzel kokan bir duş jeliydi. Duş sonrası cildimde kokusu kalmasa da duşta rahatlattı.


5) Oriflame Lime Vücut Losyonu: Eski serilerden kalmış bir losyon. Su gibi bir etkisi vardı. Erkeksi bir kokusu vardır. Tekrar bulmam imkansız sanırım.

6)Bargello Doldurma Parfüm: Bir hediyeleşme etkinliğinde gelmişti ama kokusu benim için fazla ağır o yüzden dolu gitti çöpe maalesef.

7)Avene Termal Su: Etkisi güzel ama başlığı biraz sıkıntılı. Başka bir marka deniyorum şimdi başlığını daha çok sevdim.

8) The Ordinary Serum: Hyalüronik asit içeren bir serumdu. Nemli cilde uygulayıp üzerine kreminizi uyguluyorsunuz. Kremin nem etkisini  arttırıyor. Etkisini çok sevmediğim bir kremin altına kullandığımda harikalar yarattı. Türkiye pazarına bu sene girecekler. Bir daha alırım kesinlikle.


9) Clinique Nem Maskesi: Güzel bir etkisi vardı. Dibine gelince kokusu değişince vedalaştık kendisiyle. Bir alışverişimin yanında hediye gelmişti.

10) Oriflame BB Krem: Cilt tonuma uyan cilt ürünü bulmakta ciddi zorluk çekiyorum Türkiye'de. Genelde iki üç ton koyu geliyor. Kore ürünleri ve beyazlıklarıyla meşhur İsveç ürünleri dışında. Bu BB krem bej alt tonlu daha cildime uyan bir ürün buldum ama bu BB kremin de iki ya da üç tane yedeği olması lazım. Bej ama yine de Türkiye'deki çoğu ürüne göre daha az farklılık oluyor cildimle. Boyun kısmını eşitlediğimde sorun yaşamıyorum. Elimdekiler bittiğinde bir de CC kremini denemeyi düşünüyorum.

11) Clinique Superdefense Night: Yoğun yapılı bir kremdi. Kış için büyük boyunu tercih edebilirim. Clinique'den tercihim hala Moisture Surge. Şimdi 72 saat etkilisi çıkmış elimdeki kremler bitince onu denemek istiyorum önce.

12) Clinique Superdefense : Gündüz ürünü daha hafifti yine de yoğun yapılıydı. Sivilce yapmadı ikisi de. Küçük olmalarına rağmen bayağı uzun süre kullandım. Yine kış tercihim olabilir.


13) Oriflame Lif: Lif yerine eldivenlerden aldım. Daha iyi temizliyor gibi geldi tekrar alacağımı sanmıyorum.

14) Johnson's Baby Islak Mendil: Kokusunu çok sevdiğim için artık hep bundan alıyorum.

15) Mendiva Islak Mendil: A101'den büyük paket almıştım. Yapış yapış bir his bırakmıyor severek kullanıyorum.

16) Colgate Diş Fırçası: Üç ayı geçti mi bilemedim ama geçti gibi geldi. Sertti kılları orta sertlikte alabilirim bir dahakine.

17)Crystal Mendil Deodorant: Lavantalı ve narlısını kullandım, narlısının kokusunu daha çok sevdim. Seyahatlerde kolay oluyor.

18)Isana Genital Bölge İçin Tıraş Bıçağı: Küçük ucuyla güzel ve kontrollü uygulama yapabildim. Bir paketin içinde üç tane var. Sonuncuyu kullanıyorum şimdi. Tekrar alırım.

19) Benri Sünger: En güzel şişen süngerlerimden biriydi. Hamurlaştığı için atıyorum artık. Elimdeki süngerlerin bir kaç tanesiyle vedalaşınca tekrar alabilirim.

20) Apaks Disk Pamuk: Her zaman aldığım :)

21) Gilette Venus Embrace Jilet Ucu: Severek kullandığım, stokladığım tek şey. Yedek başlıkların indirime girmesi yıllar bulabiliyor, indirimde bulmuşken iki tane aldım.

Bu aylık bu kadar, bakalım nisanda da bu kadar verimli ürün bitirebilecek miyim?

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum