Yeni Bir Ürün #76# Bebak Acı Badem Makyaj Temizleme Mendili

10:30

Herkese merhabalar :) Bu hafta Bebak Acı Badem Sütlü Makyaj Temizleme Mendili'ni inceliyorum.

Bir süredir makyaj temizleme mendillerinin içinden kuru cildimle hangisi anlaşır diye deneme yapıyorum. Bebak'ta bunlardan biri.

Daha önce Bebak'ın makyaj temizleme sütünü kullanmıştım ve memnun kalmıştım ben. Evet ağır bir acı badem kokusu var ama koku beni rahatsız etmedi. Göz makyajında da harikalar yarattığını söyleyemem. Ama göz makyajımla ten makyajımı ayrı ürünlerle çıkarıyorum ben zaten o yüzden benim için bir sorun değildi. O zamanlar cildim yağlıydı ve cildimde sivilce yapmadan güzelce nemlendirerek çıkarmıştı makyajımı. Tekrar alabileceğim ürünlerden kendisi.


Bebak Acı Badem Sütlü Makyaj Temizleme mendili aynı sütü gibi kokuyor. Mendilleri  kuru değil yeterince nemli. Göz makyajımı çıkaramadı tam olarak. Bu tip mendilleri genelde seyahatlerde ya da çok çok yorgun olduğumda makyajla yatmayayım diye kullanıyorum. Uyandığımda göz altlarımda  makyaj kalıntısı bulmak üzücü bir durum. Ama çoğu makyaj temizleme mendili ile benzer bir sonuç alıyorum. Kirpiklerimi dökmedi ve cildimi güzel nemlendirdi.

İlk tercihim olmasa da ikinci tercihim olabilecek bir mendil kendisi. İlk tercihim gözümün nurunu da yazacağım yakında.


  • Share:

You Might Also Like

0 yorum