Yeni Bir Ürün #73# Avene Termal Su

10:30

Herkese merhabalar :)

Geçen kışın ortasında yüzümde roza çıktı. Yüzdeki kılcal damarların yüzeye yakın olması ve genişlemesiyle oluşan, sürekli kızarık yanaklarla gezmeme sebep olan bir durum. Yani en azından ben öyle anladım :D Klima kesinlikle tetikliyor, cildim kuruduğunda daha kötü oluyor. Doktorun verdikleri benim pek işime yaramadı. Verdiği tonik ve sabun daha da kuruttu cildimi. Ben de kendim bir şeyler denemeye başladım.

Rahatlatması için o dönemde ve sonrasında termal sulara gitti elim. O kızarıklığın hiç geçmediği dönemde çok güzel rahatlattı cildimi. Sonrasında yazı hiç sevmeyen biri olarak yazın kullanmaya başladım. Sıcaktan bunaldığımda iyi bir kurtarıcı oldu benim için.


Şu an tonik olarak yüzümü yıkadıktan sonra, kremden önce kullanıyorum. Maskelerimin içine karıştırıyorum. Sıcaktan bunaldığımda kullanıyorum.

Avene ile birlikte La Roche Posey almıştım. İkisi de güzeldi ama fiyat bakımından ilgimi çeken Avene olduğu için şu an yoluma onunla devam ediyorum. Çantaya atmak için bir küçük boyunu aldığım gibi evde kullanmak için de büyük boyundan var. Baya bereketli ikisi de uzun süre bitmiyor.

Uzun lafın kısası ben beğenerek kullanıyorum termal suları.


  • Share:

You Might Also Like

0 yorum