Yeni Bir Ürün #72# Loreal False Lash Architech Maskara

10:30

Bu haftanın ürünü indirimde denk gelip aldığım ilk  ve tek Loreal maskaram. Başka Loreal maskaramın olmayışı markayla anlaşamadığım için değil de denk gelmemesiyle ilgili. Yoksa merak ettiğim maskaraları var.
Ben maskaralarımı açmadan saklıyorum. Ve tek seferde bir maskara kullanıyorum. Eğer açıldıklarından şüpheleniyorsam ilk  ürünü açıyorum ki içinde kurumasın. Bu ürünün de ürün koruma bandı vardı üzerinde ve kullanmaya başlamadan önce açmamıştım.


Fırçası bu şekilde uçtan dibe doğru biraz kalınlaşıyor. Kıl fırçalı bir maskara.


Birinci kattaki görüntüsü bu şekilde. Tek tek ayırıyor ama çok uzatma etkisini görmedim ben.


Bu da ikinci kattaki hali. Bana göre ikinci katta biraz yapıştırıyor, ayırmak için uğraştım birazcık.

Gelelim sevip sevmediğime. Bir kere yapısı bana çok kuru geldi. Maskaralarım o hale gelince atıp yenisini açıyorum ben. Acaba beklerken kullanma tarihi mi geçti diye gidip testerlarına baktım hatta özellikle ne zaman açıldıklarını sordum ama testerlar da bendeki gibi kuru yapılıydı. Boyamayan bir kuruluktan bahsetmiyoruz burada ama genel olarak diğer maskaralarla kıyasladığımda kuruydu. Üstelik kirpiklerimi döktü. Her kullanışımda akşam makyajımı çıkarırken birer ikişer kirpiklerimi kaybetmeye başlayınca bende bunu atıp yenisine başladım. Kirpiklerimi ayırması falan da çok etkilemedi beni açıkçası çok daha güzel maskaralar gördüm. Uzun lafın kısası bir daha almayacağım bir maskara kendisi. Ama markadan ümidimi kesmedim.

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum