Bitenler #48#

10:30

Çok geç olsa da Ağustos bitenleri ile geldim :D
Hala kitap bitmedi. Aylardır böyleyim. Özledim kitap okumayı ama evde elim gitmiyor :/


1) Johnson's Baby Şampuan: Banyoda hep bir tane duruyor. Dalin almışız na geçtik.

2) Opti Free Lens Solüsyonu: Yenisini açtık. Bu da Bio True da güzel.

3) Nivea Güneş Kremi: Stokların arasında unutmuşum. Ne zaman aldığımı hatırlamadığım için attım.


4) Loreal Elseve Saç Kremi: Geçen sene Atina'dan aldıklarımı kullanmaya başladım. Bir saç kremi bitti bile.Ama şampuanı büyük boy ve azıcık bir miktarı bol bol köpürdüğü için saç kremleri bitince yarılamamış olacağım büyük ihtimalle.

5) Oriflame Hindistan Cevizi Yağı: Makyajı çıkarırken de saçıma maske yaparken de kullanıyorum. Ama bu şişe formu kışın çok sıkıntı yaratıyor diye eski saç maskesi kaplarımdan birinin içine koydum.

6) Benri Aseton: Bu yaz tırnaklarım pek kırılmadı. Kırılanı da kurtarabildim. Hal böyle olunca bol bol oje sürdüm. Koyu renkleri bile zorlanmadan çıkardığı için bulabilirsem alıyorum üç beş tane.


7) BBW Be Enchanted Duş Jeli: Bu küçük boyu bile beş altı kez kullandım. BBW İzmir'de hala yok, Facebook sayfasına sorduğumda Victoria Secret şubelerini listelediler bana. Hoş bir kokuydu ama tekrar tekrar alacağım bir koku da değildi.

8) Clinique Moisture Surge: Tek kelimeyle harika. Bunun tester boyunu kullandığımda da aynı şeyi demiştim. Kışın başında krem ihtiyacımız olunca bunu almıştık. Kışın yüzüme biraz yetersiz kaldı kabul. Ama geri kalan üç mevsim için mükemmel. Çabucak emiliyor, cildi yumuşacık yapıyor. Yazın kullandığımda bile ağırlık yapmadı. Kış için Intense olan versiyonunu denemek istiyorum. Kesinlikle tekrar alırım. (Cildim kuru)


9) Garnier Nem Bombası Yüz Maskesi: Normal bir maskeye göre çok etkisi yok, kabul. 14 gün etkisi de yalan. Ama haftalık olarak yapılabilir. Güzel nemlendirdi cildimi.

10) Colgate Diş Macunu: Ferahlık dışında bir etkisi yoktu. Ben beyazlatıcı etkilileri daha çok seviyorum. Güzel temizledi, hassasiyet de yaratmadı.

11) Apaks Pamuk: Dikişli olduğu için seviyorum. Ayrıca her yerde Bim var bulması kolay.

12) Oriflame Törpü: Tamam ışıl ışıl görüntüsü için aldım. Ama arka tarafı güzel törpülüyor.

13) Trim Et Makası: Trim iyi marka, et makası da iyidir diye aldık ama kesmiyor bu. Gidip bileylettim ama hala aynı. Oriflame'dan üçte biri fiyatına aldığım et makası buna bin basar.

14) Lancome Tester: Güzel nemlendirdi ama biraz yapış yapıştı. Denebunu kutumdan çıkmıştı.

Dizi olarak: Game of Thrones'un son sezonu bitti. Spoiler yememek için anında izlemek lazım diziyi.
The Millers bitti. İkinci sezonunun altyazısı yok internette. Black Mirror son sezonu bitirdim. İzlemeyenler mutlaka izlemeli, her bölümü ayrı etkileyici. İlk bölüm gibi değil bölümler bu arada.

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum