Yeni Bir Film #69# The Librarian The Curse of the Judas Chalice

11:30

Herkese merhabalar :) The Librarian Quest for the Spear ve The Librarian Return to King Solomon's Mines filmlerinden sonra serinin üçüncü filmi Judas Kadehi'nin Laneti 2008 yılında yayınlandı.
Kütüphane işleri yüzünden kız arkadaşını kaybeden Flynn Carsen bunalıma girer. Akıl hocaları Charlene ve Judson gidip tatil yapması tavsiye ederler. Tarihi dokusu nedeniyle New Orleans'a giden Flynn, orada fransız şarkıcı Simone Revoir'a aşık olur. Tatile çıkmış olsa da bela Flynn'in peşini bırakmaz ve Simone'un Judas'ın kadehine gözcülük yaptığı ortaya çıkar. Vampirleri diriltme gücü olan kadeh vampirleri üzerine çeker. Rus vampirlerden bir ordu yapıp dünyayı ele geçirmeye çalışan Rus Savunma Bakanı'ndan dünyayı kurtaracak kişi Flynn'dir. Tabii Simone'un yardımıyla.


Diğer iki film gibi eğlenceli bir aksiyon filmiydi. Stana Katic, Castle dizisinde severek izlediğim bir aktris. Onu bu filmde görmeyi beklemesem de Flynn'in yanına en yakışan kadınlardan biriydi. Film serisi burada bitse de geçtiğimiz yıl devam olarak dizisi çekilmeye başlandı. Flynn Carsen baş rol değil ama dizide bolca görüyoruz. Filmlere göre The Librarians daha eğlenceli. Fragmanını ilk gördüğümde macera peşinde koşan kütüphaneciler, çok heyecanlı demiştim. Beni yanıltmadı.  • Share:

You Might Also Like

0 yorum