Yeni Bir Kitap #72# Milyonluk Günahkar Düet

10:00

Herkese merhabalar :) Geçen haftanın kitabı Milyonluk Kirli Sır'ın ikinci ve son kitabıyla buradayım.
Arka Kapak;

Hollywood muhtemelen aşk hikayemizin haklarını satın almayacaktı ya da isimlerimizi ışıklı panolarda göremeyecektik fakat kendi dünyamızda gişe rekortmeniydik.

İki milyon dolar, Noah Crawford'a hayatında tanıyabileceği en büyüleyici kadını verdi. Ancak güzel ve masum Lanie'nin, bedenini neden sattığını öğrendiğinde genç adamın onu özgür bırakmak dışında yapabileceği hiçbir şey yoktu. Peki Noah aralarında seksten daha derin ve kaybetmeyi göze alamayacakları kadar güçlü bir bağ olduğunu bilmiyor muydu?

Alınıp satılması imkansız bir aşk için her şeyi ateşe atmak anlamına gelde bile Lanie'nin, artık birbirlerine ait olduklarını ona kanıtlamaktan başka çaresi yoktur. Ne var ki, onları bekleyen büyük tehlikeden ikisi de habersizdir.


Kitap genel olarak Lanie'nin Noah'a onunla olmak istediğini açıklaması ve beraber olmaları için önlerindeki engel olan kontratların yok edilmesine dayanıyor. Noah'ın rakibi David her şeyi zorlaştırırken Noah işini ve Lanie'yi korumak için elinden gelen her şeyi yapıyor. Tabii ki tuttuğunu koparan Lanie'de Noah'a yardım ediyor.

Bu kitaplardaki erkeklerin mükemmel olarak kurgulanmaları dışında güzel kitaptı. Sonu da tabii ki daha gerçekçi bitti. İki kitap sürdüğü için konuyu toparlayıp güzelce bitirmiş yazar.

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum