Yeni Bir Kitap #68# Sınırsız

10:00

Herkese merhabalar :) Bu hafta Koruyucu serisinin son kitabı ile buradayım :) Serinin ilk kitabı için buraya, sonraki kitabı için buraya bakabilirsiniz.
Geçen zaman, yarı melek Clara Gardner'a akıl almaz sürprizler yaşattı. İlk aşkın baş döndürücülüğü ve ölümün yaşattığı işkence, ona artık inkar edemeyeceği bir gerçeği hatırlattı: Asla normal bir yaşamı olamayacaktı.

Clara melek kanı taşıyanlar arsındaki benzersiz yeteneklerini keşfettikten sonra artık Tucker'ın peşindeki düşmandan korumak zorunda, kalplerini paramparça etmek uğruna olsa da.

Kasabayı terk etmek en iyi seçenek gibi görünüyor, bu yüzden Kaliforniya'ya geri dönüyor, her şeyin başlamasına neden olan karşı konulmaz Christian'a da...
Clara, Kara Kanatlardan ve sürekli korkmaktan bıktı, laneti artık bozma zamanı ama bunun bir şeyleri kurban etmeden olmayacağını biliyor.

Koruyucu ile başlayan ve Kutsanmış ile devam eden serinin sürükleyici finalinde, Clara oyunu bozacak ve herkes için son kez savaşacak.


Supernatural'daki melekler yüzünden sanırım, bir meleğin bir insana aşık olması, onunla evlenmesi, çocuklarının olması fikri bana saçma gelmişti. Ama kitaptaki kurgu meleklerin insanlar gibi iyi ve kötüye ayrıldığını, iyilerin kalbinde saf bir aşk bulunurken kötülerin kararmış kalbinde bile aşk bulunabilceğini gösteriyor. 

Tabii ki Clara mükemmel, yakışıklı ötesi, kaderinde beraber olmak olan Christian yerine Tucker'a aşık oluyor ve peşindeki adamlardan korumak için Tucker'dan ayrıldığında bile onu unutamıyor. Kitabın sonunda da hadi bakalım kötüleri yendik bizden korkarlar bizi rahat bırakırlar gibi değil, mantıklı bir son yazılmış. Tabii ki Clara'nın kimi seçtiğini de görüyoruz ama ilk kitaptan beri bas bas bağırıyor zaten sonu. Christian'a üzüldüm, gelsin de teselli edeyim onu :D 

Üç kitabıyla dozajında bırakan, hikayeleri abartmayan, hatta yer yer şaşırtan bir seri oldu benim için. Hatta Clara'nın babasını öğrendiğimizde ağzım açık kalmıştı. Sonuç olarak üç kitabı üç günde bitirdim üstelik işe gittiğim bir üç gündü. Fantastik serileri sevdğimi söylemiş miydim :)
 • Share:

You Might Also Like

3 yorum

 1. zevklerimiz çok benziyor bende fantastik serileri severim elimdeki kitapları bitirir bitirmez (8 kitap ne zaman biter ? ) bu seriyede başlayacağım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayy evet çok benziyor :), sende sekiz kitap var bende en az seksensekiz kitap var :( bitmiyorlar bir türlü :(

   Sil
  2. Ayy evet çok benziyor :), sende sekiz kitap var bende en az seksensekiz kitap var :( bitmiyorlar bir türlü :(

   Sil