Yeni Bir Dizi #70# Unforgettable

10:00

Benim sadece ilk sezonunu izlediğim Unforgettable, ben bıraktığımda sallantıdaydı zor bela ikinci sezon onayını almıştı. Şimdi baktım da dördüncü sezonu ay sonunda başlıyormuş. Kanalın mı daha iyi bir dizisi yok, yoksa dizi ilerleyen sezonlarda düzeldi mi merak ettim şimdi. Kaldığım yerden devam edeyim bari. Çok dizi, az zaman sorunsalı :(
Küçük bir kasabada polislik yapan Carrie Wells, gördüğü hiçbir şeyi unutmamasına neden olan bir sağlık sorununa sahiptir. Ama onun için en önemli olan olayı kardeşini kaçıran kişinin yüzünü hatırlamamaktadır. Bu saplantı onu işinden edince New York'a gelip hasta annesinin yanında kalır.


Ta ki bir gün oturduğu apartmanda bir cinayet işlenene kadar. Gelen dedektif Carrie'nin eski ortağı ve sevgilisidir. Carrie'nin New York'ta olduğunu öğrenince onu kendi takımına alır.


Carrie yaşadığı olayları an be an aklında tekrar yaşayabiliyor. Bu da olay mahallindeki değişikliklerden, o an gözünden kaçan bir şeylerden haberdar olmasını sağlıyor. Bu unutamama harika bir şeymiş gibi gözükse de Carrie'de olumsuz yanlarını görüyoruz. Her şeyi hatırlasa da ipuçlarını birleştirmek hala Carrie'ye bağlı ve iyi bir polis olup olmadığını bu belirliyor. Küçük kasabasının en iyi polisi olmasına rağmen kardeşinin davasına takık olması onu işinden etmiş. Değişik bir polisiyeydi. Ama ortalamaydı, devamını izlemek için bende pek etki bırakmamıştı aslında. Yeni bölümleri beklediğim polisiyelerden biri değil Criminal Minds gibi. Doğal olduğunu söyledikleri kızıl saç insanın gözünü acıtacak kadar kötü bence. Bu kız Without a Trace'te oynarken sarışındı ve çok yakışıyordu. Yine de izleyecek bir polisiye arıyorsanız bir bakın derim.  • Share:

You Might Also Like

0 yorum