Yeni Bir Film #52# Guardians of the Galaxy

10:00

Herkese merhabalar :) Bu haftanın filmi Galaksinin Koruyucuları. Gene bir Marvel filmi. Son Marvel filmi yorumum Kaptan Amerika Kış Askeri yorumum burada.
Peter Quill, Star-Lord genç yaşta uzaylılar tarafından kaçırılmıştır. Onu kaçıran uzaylılar eğitmiş, yetiştirmiştir. Son işinde aldığı parça Ronan için çok önemlidir ve onu elde etmek için yapamayacağı şey yoktur.


Parçaları almak için kızlarını yollar ama kızlarından Gamora Ronan'ı yok etmek için Peter'la işbirliği yapar. Öbür kızı Nebula ise Ronan için her şeyi yapmayı göze almıştır.


Ronan'a karşı koymak isteyen Peter bir takım kurar ve kendilerine Galaksinin Koruyucuları adını verir. İlk görevleride Galaksiyi Ronan'dan kurtarmaktır.


Gelelim yorumlarıma. Eğlenceli bir filmdi. Başrolün pervasız biri olması güzel oluyor bu tür filmlerde. Her an film yön değiştirebiliyor. Bu da öyle bir filmdi. Nebula'yı Doctor Who güzellerinden Karen Gillan oynuyor. Ronan'ı ise Pushing Daisies'den hatırlayabileceğiniz Lee Pace oynuyor. Eğlenceli Rocket seslendirmesi ise Bradley Cooper tarafından yapılmış. Bu eğlenceli film her Marvel filmi gibi diğerleriyle birleşiyormuş. Avengers filmleri daha da eğlenceli hale gelecek bence.


  • Share:

You Might Also Like

0 yorum