Yeni Bir Dizi #60# Mom

10:00

Herkese merhabalar :) Bu haftaki dizimiz yakın zamanda 3. sezon onayını alan dizi. Ben ilk sezonu izledim ama ikinci sezona başlama fırsatım olmadı daha.Tamam diziye başlama sebebim Korkunç Bir Film serisinin yıldızı Anna Faris olabilir. Ama devam etme sebebim kesinlikle o değil. Anna Faris'in hep bir parça tutuk olduğunu düşünmüşümdür ama Allison Janney kesinlikle harikalar yaratıyor.


Christy tıpkı annesi gibi genç bir kızken hamile kalmıştır ve çocuğunu doğurmuştur. Tıpkı annesi gibi. Yıllar sonra kızı artık bir genç kız olmuşken annesi Christy'nin yanına gelir. Hayatında kötü giden her şey için annesini suçlayan Christy ile Bonnie sürekli atışırlar ama Christy'nin kötü bir zamanında gelen Bonnie işleri yoluna koyar. Tam bu sırada Christy'nin kızı bombayı patlatır: Hamiledir. Büyükannesi ve annesi gibi genç yaşta anne olacaktır. Kendi kaderini yaşamaması, bu döngünün kırılması için Christy elinden geleni yapacaktır.


Yukarıda da dediğim gibi Bonnie karakteri harika bir karakter. Tabii oyuncusu da öyle. İronilerin havada uçuştuğu dizi güzel bir sit-com.


  • Share:

You Might Also Like

0 yorum