Yeni Bir Dizi #59# New Girl

10:00

Herkese merhabalar :) Bu haftaki dizimiz 4. sezonunda olan New Girl.
Sevimli ilkokul öğretmeni Jessica 'Jess' okul gezisi sonrası okula geldiğinde sevgilisinin kendisini aldattığını öğrenir. Evden taşınmak için harekete geçer ve gazetede gördüğü bir ev ilanına başvurur. Evde yaşan üç kişi dördüncü birini aramaktadır. Başta bir kadınla aynı evde yaşama hakkında emin olamasalar da Jess onları ikna eder ve eve yerleşir.


Dizinin her karakteri ayrı bir alem olduğu için onlardan da kısa kısa bahsetmek istiyorum.

Schmidt içlerinde maddi durumu en iyi olan, görünüşüne en çok dikkat eden karakter. Bir nevi Barney Stinson. Ama Barney'nin aksine itici bir karakteri var. Evde kötü davranış kavanozunu tek başına dolduruyor. Jess'in model arkadaşı Cece'ye görür görmez aşık oldu ve onu elde etmek için elinden geleni yapıyor. Schmidt itici bir karakter olmasına rağmen en çok sevdiğim karakter.

Nick Miller avukatlık eğitimini yarıda bırakmış bir barmen. Hayattan ne istediğine daha karar verememiş ve barmenlikte kalmış. Diğerlerini hizaya getiren Nick, bazen hepsinden saçma davranabiliyor.

Winston Bishop emekli basketbolcu. Basketbol oynadığı Letonya'dan sakatlanıp dönünce dördü beraber yaşamaya başlıyorlar. Diğerleri gibi değişik kişiliğiyle öne çıkıyor.


Üç erkeğin bol testosteronlu ortamına uyum sağlamaya çalışan Jess ile, etrafta bir kızın olmasına alışmaya çalışan erkeklerin hikayesi biraz. Her bölüm ayrı güzel. Ama en sevdiğim dizide oynadıkları içki oyunu. Oyunun kurallarını tam açıklasalar da biz de oynasak :D
  • Share:

You Might Also Like

0 yorum