Yeni Bir Film #45# Captain America The Winter Soldier

10:00

Herkese merhabalar. Bu hafta Avengers serisinin son filmi Kaptan Amerika Kış Askeri ile burdayım. Bir önceki film için buraya, ilk film için buraya bakabilirsiniz.


Buzuldan çıkarılıp hangi zamanda olduğunu anlayan Steve Rogers, SHEILDS için çalışmakta boş vakitlerinde de kayıp zamanını telafi için bol bol araştırma yapmaktadır. Son görevde Kara Dul'un ikinci bir görevi olduğunu öğrenince arkasından iş çevrilmesinden hoşlanmaz ve Nick Fury'ye giderek hoşnutsuzluğunu bildirir. Nick ise kimseye güvenmemesi gerektiğini söyleyerek buna alışması gerektiğini söyler.


Fury saldırıya uğrar ve canını zor kurtararak Steve'in evine gider. SHEILDS'ın açığa çıktığı söyledikten sonra Kış Askeri tarafından vurulur ve son sözleri kimseye güvenme olur. Kimlerin kendisine saldırdığını bulmak yok etmek için Kara Dul ve yeni arkadaşı Sam ile araştırmaya koyulur. Kurtulduğunu sandığı HYDRA hiç beklemediği bir yerde tekrar karşısına çıkar.


Bol aksiyonu ile hiç sıkılmadan izlediğim bir film oldu. Chris Evans fazla mükemmeldi. Bir adam bu kadar mükemmel olmamalı. Harika yüz hatları, harika fizik...  IMDB'den 7,9 almış o kadar değil bence ama 7nin de altına inen bir film değildi. Yeni çıkacak Avengers'a kadar son filmdi.

Siz bu filmi nasıl buldunuz....

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum