Yeni Bir Dizi #52# 5ive Days to Midnight

09:00

Herkese merhabalar :) Türk dizileri bitti gördüğünüz gibi. Bu hafta bir mini dizi konuğumuz Dört bölümden oluşuyor. Ama her bölüm yaklaşık bir saat sürüyor.

J.T. Neumeyer, başarılı bir fizik profesörüdür. Çok sevdiği karısını doğumda kaybetmiştir ve hayatını güzel kızı Jesse ile geçirmektedir. Karısının ölüm yıl dönümünde ve kızının doğum gününde her zaman olduğu gibi kızıyla beraber karısının mezarını ziyarete giderler. Mezarlıkta üzerinde adı yazılı olan şifreli bir çanta bulur. Çantayı açmayı başardığında ise kendi cinayetinin polis kayıtlarıyla karşılaşır. Üzerindeki tarih 5 gün sonrasını göstermektedir.


İlk başta değişik öğrencilerinden Carl'ın bir oyunu sanan J.T. incelemelerine devam ettikçe normalde hayatta olmaz dediği her şey bir bir olur ve dosyanın gerçek olduğunu anlar.  Onu kimin öldüreceğini bulması için artık sadece 5 günü vardır.


Benim hoşuma giden bir dizi oldu. Böyle kısıtlı bir konuyu uzun yapsalardı konu iyice yavanlaşırdı. Gayet güzel bir şekilde başlayıp, bitti. Benim severek izlediğim bir dizi oldu.


  • Share:

You Might Also Like

0 yorum