Yeni Bir Dizi #42# The Millers

10:30

Herkese merhabalar :) Bu haftanın konuğu The Millers. Daha bir sezonu yayınlanan dizi ikinci sezon onayını aldı. 10 bölümden sonra duraklayan dizi ikinci yarıda iyi bir çıkış yakalamış olmalı.
42 yaşında boşanmış bir televizyon muhabiri olan Nathan Miller kardeşi Debbie ile birlikte ailelerinden uzakta birbirlerine destek olmaktadır. Her şeye burnunu sokan anneleri yüzünden birbirlerine destek olmayı öğrenen kardeşler annelerinin bilmediği çok şey yapmaktadır. Nate'in boşanması da bunlardan biridir.Anne ve babalarının aniden gelmesi Debbie ve Nate'i zor duruma sokmuştur. Nate boşandığını saklamaya çalışsada başarılı olamaz ve öğrenirler. Eğer Nate boşanıyorsa bende boşanırım diyen baba Tom Miller gaza gelip boşanma davası açar. Anne Carol Miller de eğer o istiyorsa bende boşanır rahatıma bakarım diyerek boşanır. Boşanma sonrası Tom Debbie'de, Carol ise Nate'te kalır. Olay anne ve babayı birleştirmeyle başlasa da kısa sürede hayat mücadelesine dönüşmüştür.


Açık konuşmak gerekirse diziye Will Arnett (Nate) var diye başladım. Harika bir sesi var kendisinin. Ama anne müdahelesinden çok çeken biri olarak dizi çok hoşuma gitti.

The Big Bang Theory gibi ağır toplardan birinin arkasından yayınlanıp ikinci sezon onayını alması da başarılı bir dizi olduğunu gösteriyor bence :)

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum