Yeni Bir Film #35# Avengers

10:30

Herkese mutlu pazarlar :) 6 haftadır üyeleri teker teker konuk olurken bu haftanın konuğu hepsini birleştiriyor. Avengers'la favori Marvel karakterlerini beraber görüyoruz. Iron Man ile başlayan sonlara eklenen gizli bölümler birleşiyor ve Avengers yani Yenilmezler oluşuyor.Filmin konusu sevgili kötümüz Loki'nin başka bir boyuta kapı açmasıyla New York'a doluşan yaratıklar. Böyle büyük bir olayın ardından SHELD olayı çözmesi için kahramanlarını çağırıyor.Herhangi bir gücü olmamasına rağmen Kara Dul'da Yenilmezler'in arasına giriyor. Çünkü bir ajan olarak diğerlerinin elde edemediği bilgiyi sağlayabiliyor, dövüş konusunda da küçümsenmemesi gereken bir karakter.


Bu kadar büyük kahramanlar bir araya gelince doğal olarak herkes komutayı ele almak istiyor. Loki'ciğimin oynadığı nokta da tam olarak bu. Birleşmedikleri için ayrı ayrı olduklarından bir farkı yok Yenilmezler'in.


Dizinin en sevdiğim yani Loki ile Hulk'ın karşılaşması oldu. Sondaki gizli sahne de hoşuma gitmedi değil. Kaptan Amerika'dan sonra güzel bir film olmuş.


  • Share:

You Might Also Like

0 yorum