Yeni Bir Dizi #41# Believe

10:30

Herkese mutlu sabahlar :) Bu günün dizisi çok yeni bir dizi. Yeni başladı ama maalesef yeni sezon onayı alamayarak tek sezonda kaldı.
Dizimiz Bo Adams hakkında. Bo özel bir kız. Genleri sayesinde telekinezi yapabiliyor, geleceği görebiliyor ve akıl okuyabiliyor. Ve daha 9 yaşında olmasına rağmen büyük güçleri olan bir kız.


Orchestra ası verilen yerde doğup büyüyen Bo, onu büyütüp eğiten Winter tarafından kaçırılıyor. Winter Bo'yu kaçırıyor çünkü Bo'yu fazla zorladıklarını ve olumsuz yöntemler kullandıklarını düşünüyor. Yani tamamen Bo'nun iyiliği için. Bo'nun güçlerine iyi geleceğini düşündüğü için onu babasıyla bir araya getiriyor. Dizi de burada başlıyor çünkü. Bo'nun babası William Tate bir idam mahkumu ve onu Bo ile bir araya getirmek için hapisten kaçırıyorlar.


Birbirlerinden haberdar olmayan ikili Winter'ın isteği üzerine beraber kaçmaya başlıyorlar. Fakat FBI'ın ikisini aramaları sorun yaratıyor. Küçük çocuklar kaçırıldığında kullanılar Amber alarmı nedeniyle ülke tetikte ve Bo'yu görenler polise haber veriyor.


Dizi Winter Orchestra'ya karşı çekişmesi aslında. Bir yandan da Bo'nun güçlerini geliştirmesini ve tehlike anında neler yapabileceğini görüyoruz. Ben doğaüstü dizileri seven biri olarak bayıldım. Başroldeki kızımızın olağanüstü tatlılığı da var tabii işin içinde. Devam etseydi güzel olurdu ama geriye yayınlanmamış 3 bölümü kaldı dizinin. Acaba sezon finali mi yoksa final mi olacak son bölüm.


  • Share:

You Might Also Like

0 yorum