Yeni Bir Dizi #38# Terminator The Sarah Connor Chronicles

10:00

Herkese merhabalar :) Bugün sizlere cnbc-e sayesinde haberim olan bir diziden bahsedeceğim. cnbc-e geçtiğimiz yazlardan birisinde cumartesileri 4 bölüm art arda vererek bizi eve hapsetmişti. Aniden bittiği için sonu değişik bir yerde bitse de Terminatöre değişik bir bakış açısı kazandırdı dizi.
Terminator The Sarah Connor Chronicles izlediğimiz terminatör filmlerinin ortalarında yer alıyor. İkinci film ile üçüncü film arasını anlatan dizi klasik terminatör bakış açısından daha farklı ilerliyor.


Dizide 15 yaşında olan John ve annesi Sarah her zamanki gibi gelecekten gelen terminatörler tarafından kovalanmaktadır. Bu sefer onları korumaya gelen terminatör ise bir kızdır. Gelecekteki John'u iyi tanıyan ve onun isteği ile gelen terminatör hayatlarına Cameron (yaratıcı James Cameron'a atıf) olarak girdiği için adı Cameron kalır.


Bir bankada sıkışıp kalan grup zamanında saklanmış olan zaman makinasıyla 2008 yılına gelirler. Her şeyin tamamen farklılaştığı bir zamanda hayata ayak uydurmak ve onları öldürmeye gelen yok edicilerden kaçmaları gerekir.


Başrollerinde Game of Thrones'tan tanıyabileceğiniz Lena Headey, Summer Glau ve Brian Austin Green var. Brain Austin Green Megan Fox ile evli bilmeyenler için. Dizi iki sezonun ardından nefes kesici bir sezon finali yaptı ama maalesef yeni sezon onayı almadı. Eğer terminatör filmlerini seviyorsanız kesinlikle şans vermelisiniz. Ben hepsini izledim, yeni üçlemenin ilki olan Terminatör 4'ü hiç sevmedim bu dizi onun yanında harika kalıyor.

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum