Yeni Bir Dizi #35# Awkward

11:00

Herkese mutlu salılar :) Bu haftanın dizisi bir MTV dizisi. Dizinin değişik bir konusu var. Nedir bu konu derseniz;
Jenna Hamilton 15 yaşında, liseye giden, dikkat çekmeyen bir kızdır.Hayatının en kötü günlerinden birini geçirirken kendisine bir mektup gelir. Şu anda kaybolsan kimse farkında olmaz diye başlayan ve yapması gerekenleri liste halinden sunan mektup "Bir Dost"tan gelmiştir. Bu korkunç mektubu alan Jenna baş ağrısını geçirsin diye Aspirin almaya karar verir ama her şey çok daha kötü bir hal alır. Aspirin boğazına takılır ve çıkarmaya çalışırken saç kurutma makinesini banyoya düşürür, bu arada kendi de kolunu kırar ve boynu zedelenir.


Ailesi dahil herkes Jenna'nın intihar ettiğini sanar. Jenna kimseye gerçekleri anlatamaz. 15 yıldır hayalini kurduğu herkesin dikkatini çekmesi sonunda olmuştur ama kimse ona hayranlıkla bakmamaktadır. Jenna sonunda mektuptaki tavsiyeleri dinlemeye karar verir.


 Dizi şu anda Jenna hangi yanlış kararı alsa da iyice dibe batsa haline geldi. Matty'den hoşlanırken Matty'nin en yakın arkadaşıyla çıkmak işlerin ilk adımıydı. Hiçbir şeyden mutlu olmayan sürekli depresif gezen Jenna bu üç sezon içinde sevgilisi ve en yakın arkadaşlarını kaybetti. Saçını inatla  şu şekilde tutması da iyice sinir bozucu bir hal aldı.


Genelde hoşuma giden dizileri yazarım ama bu diziye sırf başlamış olduğum için devam ediyorum. Başlamayın bu diziye. Boş bir dizi. Gülmek istiyorsanız Friends izleyin, How I Met Your Mother izleyin, New Girl izleyin. Bu dizi dışında herhangi bir dizi olur yani. Mutlu haftalar.

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum