Yeni Bir Kitap #34# Çırak

12:00

Herkese Merhabalar :)

Bu hafta Rizzoli & Isles Serisinin ikinci kitabıyla devam ediyoruz. Bu sefer yayınevi Martı. Ve benim bayıldığım gibi ciltli kitap :)
Boston dedektifi Jane Rizzoli, Cerrah'ın etkilerinden yeni kurtulmuş, kabuslarının sona erdiğini düşünmeye başlamıştır ki, yeni ortaya çıkan bir seri katilin peşine düşmek zorunda kalır. Ancak yeni katilin yöntemlerinin Cerrah'ınkilere olan benzerliği ürkütücüdür.

Davayla ilgili herkesten daha çok şey bilen gizemli FBI ajanının ortaya çıkışı Rizzoli'nin işini kolaylaştırmaktan çok daha da zorlaştıracaktır. Uzun yıllardır birlikte çalıştığı ortağının yardımı olmadan tek başına savaşmak zorunda olan dedektif, korkularıyla ve kabuslarıyla yüzleşip Cerrah'a ve yeni "çırağına" meydan okumaya hazırlanmaktadır.


Bu kitapta Isles'da kitaba katılıyor. Ve kitabın içinde geçen Vince Korsak ve Gabriel Dean karakterleri de diğer kitaplarda yer almaya devam ediyorlar. Cerrah'ın tekniğini birine aktardığı gerçeği tüyleri diken diken ediyor. Çırak hakkında kimsenin bir şey bilmemesi ve Cerrah'ın Rizzoli'nin peşine düşmesi kitabı sürükleyici hale getiriyor. Güzel bir seri, harika bir polisiye-gerilim. Bu dışındaki kapağı çıkardığımızda ki hali. Fısıltı'da daha sade kapak yapılırken, Cerrah'ta Dış kapağın aynısı kullanılmış. Kitabı satın almak için kitapsihirbazı.

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum