Yeni Bir Dizi #29# Veronica Mars

23:15

Herkese iyi geceler :) Gecenin 11'i oldu ama bu yazıyı yazmadan yatmak istemedim. Bugün yakında filmi de çıkacak olan diziden Veronica Mars'tan bahsedeceğim. İlk önce diziden bahsedeyim biraz.
Veronica en yakın arkadaşı ve onun abisi olan sevgilisiyle güzel bir lise dönemi geçirmektedir. Şerifin kızı olduğu için çok parası olmasa da takıldığı insanlar sayesinde lisede ezilmemektedir. Bu gidişat bir gün en yakın arkadaşının öldürülmesiyle değişir. Veronica'nın babasının yaptığı suçlama para babası insanların hoşuna gitmeyince şerif işinden olur. Okuldaki arkadaşları da Veronica'ya iki seçenek sunar: Ya babasının yanlış olduğunu söyleyip popülaritesini elinde tutacak, ya da babasının yanında duracaktır. Veronica babasını seçer.


Dedektiflik bürosu açan babasının yanında çalışmaya başlayan Veronica, okuldaki öğrencilerin küçük isteklerini yerine getirerek ek para kazanmaktadır. Tabii bu arada babasından öğrendiği dedektiflik becerilerini en yakın arkadaşının cinayetini çözmek için de ortaya koyar.

Kristen Bell'i Heroes'da gördükten sonra araştırmış, Veronica Mars'ı öyle keşfetmiştim. Veronica Mars daha önce çekilmiş ve büyük sükse yapmış. 3 sezon sonunda sona eren dizinin dördüncü sezon çekimleri başlamış bile. Fanlarının ısrarları o kadar artmış ki  en sonunda filmi yapılmaya karar vermiş. Dördüncü sezonu merakla bekliyordum açıkcası, bu film çok iyi oldu. Dedektiflik dizilerini seviyorsanız bu diziyi kaçırmayın derim zira IMDB'den 8,4 alan bir dizi kendisi. Veronica'nın şehre dönmesi hepimizi heyecanlandırdı :)

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum