Yeni Bir Film #25# The Prince and Me 3 : A Royal Honeymoon

12:00

Hepinize mutlu pazarlar :) Prens ve Ben serisinin üçüncü filmiyle karşınızdayım.Kraliçemiz ikinci filmle aynı kalıyor Kam Heskin fakat bu sefer de kral değişiyor.Luke Mably yerine Chris Geere geliyor. Filmin konusuna gelirsek eğer ;


Danimarka kralı ve kraliçesi düğünden altı ay sonra balayına çıkarlar. Balayına gittikleri yer tüm magazin basını tarafından bilinince Kraliçe Paige kralla yalnız kalabilecekleri biryere gitmek ister. Kral Edvard'ın aklına korumaya aldıkları Belivia geliyor. Ve aniden rotayı Beaivia'ya çevirirler.


Tabii bu sırada ülkenin başbakanı kralın arkasından işler çevirmekte ve Belavia'nın altındaki petrolden yararlanmak için Kralın yokluğunda yasa çıkarmaya çalışır.


Belavia'da ise Kraliçe Paige'in lisedeki erkek arkadaşı gazeteci Scott ile karşılaşırlar. Scott başbakan tarafından kral ve kraliçenin dikkatini dağıtmak için gönderilmiştir.Başbakanın planlarını anlayan Edvard ve Paige çok geç olmadan yasanın çıkmasını engellemeye çalışır.

Önceki Edvard'ı daha çok sevsem de bu filmde oynayanda çok kötü değil. Paige'in saçı çok daha doğal olmuş böyle. Birbirlerine kavuşan çift beraber başkalarına karşı savaş veriyorlar artık. İlk iki filmi izlediyseniz pişman olmayacağınız bir film.

IMDB puanı 10 üzerinden 3,8 ki bu kadar düşük bir puanı haketmiyor bence.


  • Share:

You Might Also Like

2 yorum

  1. Merhaba,
    Bloğunuzu çok beğendim ve takipçiniz oldum. Sizi de bloğumda takipçi olmaya beklerim. Sevgiler
    http://mommyslifetime.blogspot.com

    YanıtlaSil