Yeni Bir Film #24# The Prince and Me 2 : The Royal Wedding

12:00

Merhabalar :) Geçen hafta tanıttığım filmin devam filmi olan Prens ve Ben : Kraliyet Düğünü'nden bahsedeceğim sizlere.
İlk filmdeki kralımız Luke Mably yerinde duruyor ama Müstakbel kraliçe Paige'i Kam Heskin canlandırıyor. Filmin konusuna gelecek olursak eğer;


Paige tıp eğitimine devam ederken bir yandan da düğün hazırlıklarıyla uğraşmaktadır. Hazırlıklar devam ederken Norveç Prensi saraya gelir. Ve yasaların Kralın asil olmayan biriyle evlenemeyeceğini, bunu yapmak isterse tahttan feragat etmesi gerektiğini söyler. Düğüne üç hafta kala yasada bulunmaya çalışılır.


Norveç prensi ise kızıyla birlikte sarayda kalmaya başlar. Prensin kızı Prenses Kirsten'la beraber büyüyen Edvard için bu müstakbel karısı ve en yakın arkadaşının tanışması, iyi arkadaş olması demektir.

Kirsten ise Paige ile Edvard'ı ayrımaya çalışır. Danimarka geleneklerine göre göre kralın 25 yaşından önce evlenmesi gerekmektedir. Eğer Paige'den ayrılırsa acil evlenmesi gereken Edvard'ın kendini tercih edeceğini düşünür.

Edvard ve Paige arkalarından çevrilen bu oyunlara rağmen bir araya gelebilecek midir?

Benim gözlemlerine gelecek olursak eğer; önceki oyuncuya göre daha iyi bir Paige bulmuşlar. O kız yakışıklı prens Edvard'ın kalbini nasıl çelmişti hiç anlayamamıştım.

Paige'in saçları çok yapmacık olmuş. Kraliçe adayı birinin saçını daha iyi yapabilirler diye düşünüyor insan.

İlk filmde Edvard'ın bir kardeşi var hiç gözükmedi bu filmde. Edvard'ın annesi de daha bir yumuşak kalpli olmuş bir önceki filme göre.

İlkine göre benim daha çok eğlendiğim bir film oldu. IMDB puanı 10 üzerinden 4,0 ki diğer filme göre düşük bir puan.

  • Share:

You Might Also Like

0 yorum