Yeni Bir Kitap #18# Sarhoştum Hatırlamıyorum *Aşk Sarhoşu

02:11

Evet kitabın adına kanıp aldığım doğrudur, o küçücük "Aşk Sarhoşu" kısmını görmemiştim bile.
Kitabın arkası şu şekilde;

Unutulanları tercih etme şansınız yoktur, sonradan hatırlananları da...

Zoey'in unutmak üzere hazırladığı liste oldukça kabarıktır: babasının kızı yaşındaki sevgilileri, annesinin tam bir umutsuz vaka oluşu ve okulda inatla peşini bırakmayan yakışıklı belalısı Doug... Hayatının git gide kaosa sürüklendiğini hisseden Zoey, bu duruma bir son vermek ister. Bunun için iyi aile kızı rolüne bürünecek, çalışkan bir öğrenci olacak ve ultra popüler futbolcu sevgilisi Brandon'la herkesi kıskandıran ilişkisine devam edecektir.

Fakat talihsizlikler Zoey'in peşini bırakmaz. Geçirdiği trafik kazasının ardından hayal meyal hatırladığı tek şey, Doug'un onu hurda arabadan çıkarışıdır. Peki kaza anında yanında neden Brandon değil de Doug vardı? Neden Doug beklenmedik bir şekilde aralarında bir şeyler geçmiş gibi davranıyordur? Daha da garibi, Brandon neden ona karşı eskisi gibi değildir? Ve kahrolası hafızası neden ona hiç yardımcı olmuyordur? Zoey, bir anda kaza ile ilgili tüm önemli detayları unutmuştur. Acaba bu durum Zoey için yeni bir hayatın başlangıcı mı olacaktır?


Benim yorumlarıma gelecek olursak eğer; kitabın hiçbir şekilde ismiyle alakası yok, yıldızlı ya da yıldızsız şekilde. Benim çıtır çerez dediğim türe giriyor bu da.  Çabucak okutuyor kendisini. Güzel bir kitaptı. Martı yayınlarından çıkmış, çevirmeni Eda Aksan. Fiyatı 15 TL ama açık konuşmak gerekirse 15 TL vermeye değecek bir kitap değil. Ben her zamanki gibi indirimden aldım bu kitabı. Yaz boyunca tanıttığım Sevimli Küçük Yalancılar serisinin tek kitap hali gibi düşünebilirsiniz.


  • Share:

You Might Also Like

1 yorum